Chwilka...

Pokazy tańca

Szukasz profesjonalistów, którzy będą ozdobą ważnego dla Ciebie wydarzenia lub imprezy?
U nas masz możliwość skorzystania z  niebywale szerokiej oferty pokazów tańca.
Nasze studio Tańca "Rytm" stworzyło Agencję Taneczną "Dance Premium" www.DancePremium.pl, do której należą profesjonalni tancerze i tancerki najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej z dużym doświadczeniem sceniczno - estradowym.
Mieliśmy przyjemność przygotowywać pokazy tańca na wiele eventów, imprez firmowych, koncertów gwiazd oraz programów telewizyjnych ("Taniec z Gwiazdami").
Nad wszystkimi naszymi realizacjami czuwa profesjonalny choreograf, który sprawia, że każdy nasz pokaz tańca jest dopracowany do perfekcji i zapada na długo w pamięci widzów.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze Pokazy były niesztampowe i zaskakujące, a tym samym stanowiły integralną część eventu.
 

Foto Pokaz

Tematykę oraz styl pokazu tańca dopasowujemy do charakteru, myśli przewodniej imprezy oraz potrzeb Klienta. Nasze pokazy tańca są szyte na miarę.
Wyróżniamy się tym, że pokazy tańca realizowane przez Dance Premium to nie tylko prezentacja kunsztu tanecznego i tańca samego w sobie, ale przede wszystkim historia opowiedziana językiem tańca, która ma przenieść widza w inny, magiczny świat.

Wszystkie nasze pokazy tańca dopracowujemy w najmniejszych szczegółach pod względem choreograficznym i muzycznym. Między innymi dzięki temu, że Agencja Dance Premium ma nieograniczony dostęp do sali prób w Studio Tańca "Rytm".
Stroje tancerzy są przemyślane w taki sposób, aby zawsze współgrały z tematem stworzonego show i charakterem eventu.

Proponujemy pokaz jednej pary, grupy par, grupy tancerek lub tancerzy, grupy tanecznej (tancerki i tancerze) w różnych stylach tanecznych: taniec towarzyski, latino, salsa, sexy dance, taniec na krzesłach, burlesque, taniec nowoczesny, breakdance, hip- hop.
Realizujemy także niekonwencjonalne zamówienia: mieszankę stylów w jednym show, aby otrzymać jeszcze bardziej zaskakujący, zapadający w pamięć efekt.
Pokaz taneczny to również wiele efektownych unoszeń wplecionych w ewolucje taneczne.Nasze pokazy tańca towarzyskiego:  to historia taneczna, w repertuarze gorące tańce latyno-amerykańskie (salsa, samba, cha cha, rumba, jive, paso-doble, rock&roll) lub klasyczne- standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, slowfox ) albo show-mieszanka wielu tańców zgrabnie przenikających się w jedną całość. Nasz pokaz tańca to również wiele efektownych unoszeń wplecionych w ewolucje taneczne.
*Tancerze są ubrani w profesjonalne stroje i buty taneczne w charakterze wykonywanego tańca.
*Na życzenie Klienta po pokazie lub w przerwach pomiędzy poszczególnymi wejściami przeprowadzimy naukę wybranego tańca, warsztaty taneczne i mini-turniej zdobytych umiejętności.

Foto

Współpracowaliśmy z Estradą Warszawa- Święto Saskiej Kępy - pokazy Tanga; klub Tiguana, Blue Cafe, Taniec z Gwiazdami, Danone, PKP Cargo, Polsat Cyfrowy, Magazyn Forbes, Orange, Danone, Sony Mobile, Aviva, Samsung, PGNiG, CISCO, LG itd.
 

W naszej ofercie są także Warsztaty tańca, fordansing, animacje oraz flash mob.

Zaprojektuj Taneczne Wydarzenie razem z nami i wybierz jeden z bogatej oferty naszych pokazów tańca w Studio Tańca „Rytm”!

Foto

Nie boimy się żadnych wyzwań!
Skontaktuj się z nami.

Aktualności

20
KWI
Pierwszy Taniec - Konsultacje, bo w grupie raźniej!  Niedługo Wasze Wesele? Zaczęliście przygotowywać swój Pierwszy Taniec? Teraz czas na ...
29
MAR
Latino FIT - robimy formę na lato! Chcesz się naprawdę spocić, wyszaleć w tańcu, super bawić i wyjść z bananem na twarzy z Rytmu? Dołącz ...
27
MAR
Już 7.05 - Warsztaty Disco Samba TRICKS Chcesz poznać nowe widowiskowe wychylenia i pozycje Partnerki w Disco Sambie? Zaskocz Wszystkich świeżutkimi ...
10
LUT
Nauczymy Cię tańczyć - PIERWSZY TANIEC W RYTMIE Właśnie teraz jest najlepszy czas, aby zacząć naukę Pierwszego Tańca. Im wcześniej weźmiesz ...
10
LUT
Taneczny Wieczór Panieński - Tylko w Rytmie! Szykujesz niezapomniany Wieczór dla przyszłej Panny Młodej? Taneczna niespodzianka sprawi Jej ...
09
LUT
Taneczny Prezent - Karnet Podarunkowy Chcesz sprawić Ukochanej Osobie niespodziankę, która nie tylko sprawi Jej radość, ale też ...
Zobacz więcej